• polski
  • english
kontakt: tel. (22) 299 00 36 | kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl
Kasetony reklamowe

Jednymi z najskuteczniejszych nośników informacji, które służą przedsiębiorcom w promowaniu firmy są kasetony reklamowe, doskonale sprawdzające się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy rozwiązania tradycyjne i świetlne, które są doskonale widoczne nawet w nocy i jeszcze skuteczniej przyciągają wzrok potencjalnych Klientów.


Domeną naszej warszawskiej firmy są elastyczność oraz duże możliwości produkcyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonywać kasetony o rozmaitych budowach – zarówno lekkie i niewielkie pod względem powierzchni, jak również wielkogabarytowe, które posiadają profile 160mm. Różnorodność profili oraz zastosowanie pięknego oświetlenia LED sprawia, że są one uniwersalne, reklamując rozmaite rodzaje działalności. Zarówno kasetony z dibondu, jak i z elastycznym licem są bezobsługowe, łatwe w konserwacji i odporne na warunki zewnętrzne. Spełniamy indywidualne oczekiwania Klientów, dostosowując kolor świateł, rodzaje pleksi, włączników czy uchwytów do potrzeb każdego z Państwa.

Oferujemy kasetony:
  • z licem z plexi - konstrukcje wyposażono w ramę aluminiową z licem wykonanym z pleksiglasu. Stanowią doskonały sposób na efektowną, a do tego tanią reklamę. Dzięki wytrzymałej konstrukcji można stosować je w każdych warunkach, a jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku maksymalny rozmiar pleksiglasu, wynoszący 3 metry długości. Istnieje możliwość zamówienia dłuższych konstrukcji, w przypadku których wypełnieniem jest poliwęglan komorowy (długość do 6 mb.).
  • z elastycznym licem - kasetony reklamowe wykonano w technologii napinanego lica, dzięki czemu mogą one osiągać bardzo duże rozmiary. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy surowców w budowie konstrukcji, są odporne na warunki pogodowe i uszkodzenia, w związku z czym stosuje się je na zewnątrz. Są popularną i wysoce estetyczną reklamą świetlną, a widniejący na nich wielkoformatowy druk solwentowy zwraca uwagę z dużych odległości.
  • z giętego dibondu - jedne z najbardziej efektownych konstrukcji reklamowych, które w przeciwieństwie do tradycyjnych, podświetlanych jedynie na froncie, świecą również dookoła. Zbudowane są z płyt plexi, dzięki czemu są wytrzymałe i pozwalają na przyciągnięcie wzroku potencjalnych Klientów. Duże możliwości w ich kształtowaniu sprawiają, że wykonywane są w różnych formach i nadany im może zostać bardzo oryginalny wygląd.
  • w całości z plexi - kasetony których zarówno front jak i boki zbydowane są z płyty plexi. Cechuje je dookólne świecenie w przeciwieństwie do klasycznych modeli w których świeci tylko front.
Skontaktuj się z nami!

  Obsługujemy całą Polskę. Wyślij zapytanie lub umów się na wizytę przedstawiciela. Otrzymasz bezpłatną wycenę.

Ad Technika
Aleja Józefa Piłsudskiego nr 267
05-270 Marki k. Warszawy


zapytania@adtechnika.pl

 tel.  22 299 00 36
kom.  504 603 700
 
tel. (22) 299 00 36, kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl