• polski
  • english
kontakt: tel. (22) 299 00 36 | kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl
Realizacje
Litery podświetlane - logo cukierni
29.02.2020
Litery podświetlane modułami led. 

Czytaj dalej

Litery przestrzenne Sklep Firmowy w Radzyminie
28.12.2019
Litery 3d z czerwonymi ledami.

Czytaj dalej

Litery przestrzenne
28.12.2019
Kolejna placówka Apteki Syrenka oznaczona przez naszą firmę.
Z daleka widoczne, litery przestrzenne z zielonymi modułami led.

Czytaj dalej

Litery Marco Aldany
13.11.2019
Niezwykle skomplikowana czcionka z wieloma zagięciami wykonanan z blachy aluminiowej imitującej szlifowaną kwasówkę.

Czytaj dalej

Logo Król
05.11.2019
Litery przestrzenne z taśmy aluiniowej. Litery mocowane do konstrukcji aluminiowej.


Czytaj dalej

Dwa napisy podświetlane Casmet System
04.11.2019
Napisy z taśmy aluminiowej i niebieskimi modułami led monowane na elewacji budynku.

Czytaj dalej

Ozobne litery 3D dla domu weselnego Belle Epoque
04.09.2017
Na zlecenie domu weselnego Belle Epoque nasza firma wykonała bardzo efektowne litery 3D w kolorze złotym.

Czytaj dalej

Eleganckie litery 3D dla salonu La Marquese w Promenadzie
19.06.2017
Litery podświetlane wykonane z MDF-u lakierowanego dla CBRE
15.05.2017
Na zlecenie firmy CBRE wykonaliśmy efektowne logo 3D. Litery wykonane zostały z płyty MDF którą wyfrezowaliśmy w odpowiedni kształt a następnie polakierowaliśmy błyszczącym lakierem. Podświetlenie to sprawdzone moduły Led typu 5050.

Czytaj dalej

Litery świetlne 3D wysokości 200 cm dla firmy Herco
02.03.2017
Kolejny powód do zadowolenia. Efektowane litery 3D wysokości 200 cm ozdbiły nową halę firmy Herco.

Czytaj dalej

Reklama świetlna dla Muzy. Litery podświetlane kasetonie z Dibondu oraz kasetony Led.
23.02.2017
Bardzo efektowna reklama na którą składają się litery 3D, klasyczne kasetony reklamowe oraz kaseton z Dibondu.

Czytaj dalej

Litery 3d podświetlane Led oraz kaseton dla klubu Time w Szwecji
18.01.2017
Litery 3d podświetlane Led, kaseton oraz elementy dekoracji dla klubu Time w Szwecji.

Czytaj dalej

Trzy wielkoformatowe kasetony z elastycznym licem i oświetleniem Led o wym. 4 m x 3 m dla firmy Delicpol
18.01.2017
Na zlecenie firmy Delicpol wykonaliśmy trzy kasetony o wymiarach 4 m x 3 m w technologii elastycznego lica. Kasetony wyposażone zostały w niezawodne moduły oświetleniowe o mocy 2,16 Wata. Reklamy wyglądają imponująco z uwagi na ich duży format - przekłąda się to również na ich widoczność z dużego dystansu.

Czytaj dalej

Reklama świetlna w postaci liter 3D na podłożu z drewna
18.01.2017
Efektowne litery 3D podświetlane modułami Led dla Scandinavian Living.

Czytaj dalej

Dwa bardzo efektowne, podświetlane logo 3D dla firmy Bart
11.10.2016
Jako doświdczony producent podświetlanych reklam zadbaliśmy o to aby litery 3D dla firmy Bart świeciły intensywnie i dzięki temu przyciągały wzrok.
Jak zwykle wywizaliśmy się z zadania celujaco czego efektem są dwa neony zainstalowane na elewacji budynku w podwarszawskim Słupnie.

Czytaj dalej

Pięknie świecące litery 3D dla firmy IMS
11.10.2016
Na zlecenie firmy IMS wykonaliśmy efektowne logo składające się z aluminiowych liter 3D z podświetleniem Led. Wyskiej jakości moduły oświetleniowe oraz odpowiednio dobrana świecąca folia powodują, że trudno oderwać wzrok od reklamy IMS jadąc ulicą Puławską w Warszawie.

Czytaj dalej

Kaseton reklamowy z elastycznym licem o wymiarach 300 cm x 600 cm dla Marks & Spencer
11.10.2016
Dla firmy Marks & Spencer wykonaliśmy wielkogabarytowy kaseton z elastycznym licem. Zastosowany tu system naciągu winylu pozwala budować reklamy o długości 20 metrów lub więcej.

Czytaj dalej

Kolejne podświetlane logo 3D dla firmy ADP Polska
11.10.2016
Firma ADP Polska po raz kolejny poprosiła nas o stworzenie podświetlanego logo na swoją nową siedzibę. Zaprojektowane oraz wykonane przez nas logo zbudowane jest z aluminiowych liter 3D oraz frontowej płyty z plexi gr. 5 mm wyklejonej folią translucentną. Jako podświetlenie zastosowaliśmy moduły led na chipach 5050 marki Epistar.
Całość osadzona jest na konstrukcji stalowej.

Czytaj dalej

Podświetlane logo 3D wysokości 500 cm dla DLA Piper Wiater
20.09.2016
Na zlecenie firmy DLA Piper Wiater wykonaliśmy podświetlane logo wys. 500 cm. Konstrukcja tej reklamy świetlnej opiera się na aluminiowej obudowie oraz licu z poliwęglanu powleczonego folią translucentną. Podśietlenie zrealizaowane na najlepszej jakości modułach Led.

Czytaj dalej

Efektowna reklama świetlna o wym. 5,5 m x 15 m dla firmy Quad Graphics
05.07.2016
Wielkoformatowe reklamy świetlne w technologii Led to nasza specjalność. Logo Quad Graphics to połączenie liter świecących efektem halo z klasycznym świeceniem frontowym.
Reklamy większego formatu (tu 5,5m wysokości na 15 m szerokości) wykonujemy w technologii aluminium spawanego co gwarantuje ich trwałość i łatwość w serwisie. Nasz firma dysponuje doświadczonymi spawaczami oraz ślusarzami dla których tak duże logo nie jest wielkim wyzwaniem.

Czytaj dalej

Efektowne litery 3D podświetlane diodami Led dla Pgart Motors
05.07.2016
Na zlecenie firmy Pgart Motors nasza firma wykonała bardzo piękne i efektowne podświetlane logo. Litery zbudowane są z aluminium oraz plexi. Efekt świecenia to zasługa wysokiej jakości modułów led oraz folii translucentnej. Jak widac na załączonym zdjęciu nasz firma po raz kolejny wywiązała się wzorowo a zadowolenie klienta jest dla nas najlepsza zapłatą.
Reklamy świetlne to produkty w których sie specjalizujemy. Nasze litery 3d, podświetlane kasetony oraz banery odznaczają się najwyższą jakością oraz trwałością.

Czytaj dalej

Piękny totem reklamowy podświetlany diodami Led dla firmy Ameri Gas
21.06.2016
Na zlecenie firmy Ameri Gas wyprodukowaliśmy totem reklamowy którego wysokość wynosi 5 m. Totem jest w całości podświetlany i powleczony folią do podsiwetleń z efektownym wzorem. Na totemie / pylonie zainslaowane są dwa kasetony reklamowe z dodatkowa grafiką. Całość komponuje się bardzo efektownie i zwraca uwagę potencjalnych odbiorców. Nasza fimama od wielu lat produkuje pylony reklamowe i totemy i ma na tym polu znaczące sukcesy w postaci kilkudziesięciu zrealizaowanych projektów.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu z wyfrezowaną grafiką dla Kray Grey
21.06.2016
Firma Kray Grey to nasz stały klient dla którego produkujemy kasetony z Dibondu. Rewelacyjny efekt wizualny to zasługa wklejonych liter 3D z plexi oraz mocnego podświetlenia Led powodującego efektowna poświatę. Kaseton narożny to również Dibond.

Czytaj dalej

Litery świetlne led dla Capital Clinic Warszawa
08.12.2015
Dla firmy Capital Clinic nasza firma wykonała litery podświetlane w kolorze czerownym z dodatkowym, białym akcentem nadającym całości dynamiki. Litery zostały wyprodukowane w bardzo solidnej technologi. Boki liter to aluminiowy profil grubości 1 mm , front z plexi gr. 4 mm a podświetlenie to niezawodne moduły led wysokij klasy.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu z literami 3D dla frimy Aura
08.12.2015
Kasetony z Dibondu to bardzo efektowna forma reklamy dla tego zaproponowaliśmy ją własnie firmie Aura. Dodatkowa grafika z plexi bezbarwnej gr. 15 mm oraz złota folia do translucentna powoduje, iż reklama przykuwa uwagę.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu dla Instytutu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej
08.12.2015
Na zlecenie Instytutu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Warszawie wykonaliśmy trzy kasetony z Dibondu oraz jeden kaseton standardowy z licem z plexi.
Całość wygląda bardzo efektownie i przyciąga wzrok.

Czytaj dalej

Podświetlane logo dla Kolei Mazowieckich
08.12.2015
Dla kolei Mazowieckich wykonaliśmy podświetlane logo 3D. Reklama składa sie z liter wykonaych z taśmy aluminiowej z licem z plexi.
Podświetlenie modułami Led.

Czytaj dalej

Neon Lot
13.08.2015
Na zlecenie firmy LOT nasza firma wykonała efektowny neon. Reklama została zamontowana na siedzibie firmy w Warszawie. Konstrukcja zbudowana z aluminium lakierowanego proszkowo. Front to poliwewglan komorowy. Podświetlenie zrealizaowane zostało rurami neonowymi. Całość wygląda bardzo okazale a efekt świetlny jest znakomity.

Czytaj dalej

Kasetony z elastycznym licem o wym. 400 cm x 150 cm dla Cargo Logistics
13.08.2015
Kasetony z elastycznym licem wykonuje się w przypadku gdy nie ma możliwości zastosowania powszechnie używanej płyty plexi z uwagi na wielkość reklamy. Tak było w przypadku reklam dla Cargo Logistics. Użyliśmy tu kasetonów wykonaych z aluminium których front pokrywa tkanina winylowa. Całość podświeltona specjalistycznymi modułami Led wyposażonymi w soczewkę szerokokątną. Reklama zamontowana w Mysłowicach.

Czytaj dalej

Litery podświetlane Led w technologii 3D dla Centrum Bernardyńska
13.08.2015
Litery podświetlane to jedna z najbardziej efektownych form reklamy. Ten typ oznakowania reklamowego wykonaliśmy dla Centrum Bernardyńska mieszczącego się w Radomiu.

Czytaj dalej

Efektowna reklama świeltna dla Lof Ju
29.04.2015
Na zlecenie firmy salonu Lof Ju nasza firma wykonała efektowny kaseton świetlny zbudowany z plexi oraz kompozytów. Reklama prezentuje się imponująco.

Czytaj dalej

Kasetony podświetlane dla Apteki Gold
28.04.2015
Na zlecenie Apteki Gold wykonaliśmy efektowne kasetony reklamowe, podświetlane w technologii Led. Konstrukcja kasetonów to aluminowe profile systemowe - malowane proszkowo oraz lico wykonane z plexi. Za efektowną czerwień grafiki odpowiada folia translucentna Oracal 8500.

Czytaj dalej

Kaseton z plexi dla restauracji Sowa
28.04.2015
Kasetony z plexi dla Apteki Syrenka
28.04.2015
Kaseton z elastycznym licem o wymiarach 5 m x 2 m dla firmy Ponar Wadowice
28.04.2015
Firma Ponar poprosiła nas o wykonanie kasetonu o powierzchni 10 m2. Do tematu podeszliśmy z pełnym profesjonalizmem, czego efektem jest widoczny na zdjęciach kaseton z elastycznym licem (lub inaczej kaseton z licem z winylu). Tego typu konstrukcja jest stosowana gdy jeden (lub oba) wymiary reklamy przekraczają 300 cm. Reklam podśietlana jest za pomocą modułów led wysokiej mocy z wbudowaną soczewką rozpraszającą światło.

Czytaj dalej

Seria kasetonów do Francji dls sieci Casino
28.04.2015
Neon dla restauracji
28.04.2015
Kaseton z Dibondu Sirius. Litery z plexi gr. 15 mm.
28.04.2015
Efektowne, podświetlane logo 3d wykonane z plexi dla firmy Concare
14.01.2015
Efektywna (i efektowna) reklama przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców i takie właśnie jest podświetlane logo które nasza firma wykonała dla Concare IT na budydynku zlokalizowanym w Warszawie przy ul. 17 Stycznia.
Litery zostały wykonane z giętej plexi a mleczono-biała barwa świecenia to zasługa diód Led o temperaturze barwowej 8000 K. Plansza stanowiąca tło to kaseton z Dibondu z zabudowaną konstrukcją stalowo - aluminiową.

Czytaj dalej

Efektowne litery świetlne 3d w technologii Led dla firmy Panek
07.01.2015
Reklama świetlna powinna przyciągać uwagę potencjalnych klientów i takie właśnie są litery 3D które wykonaliśmy dla frimy Panek. Bardzo efektowny wygląd to nie tylko estetyczne i spójne w formie logo lecz również zasługa odpowiednio dobranej folii transclucentnej nadającej wyjątkowy efekt świetny. Litery zbudowane zostały na bazie profila aluminiowego gr. 1 mm oraz plexi. Całość polakierowana natryskowo. Podświetlenie to sprawdzone modułuły ledowe na diodzie 5050.

Czytaj dalej

Efektowne neony dla Centrum Wielokulturowego na warszawskiej Pradze
04.01.2015
Na zlecenie Centrum Wielokulturowego wykonaliśmy wielobarwny neon. Są to litery 3D wykonane z aluminium lakierowanego proszkowo których oświetlenie stanowi rura neonowa.
Reklamy świetlne tego typu stanowią rzadkość więc tym bardziej jest nam miło, że przyczyniliśmy się do stworzenia liter w tej już prawie zapomnianej technologii.

Czytaj dalej

Kolejne litery podświetlane dla Lilou
13.12.2014
Kolejna udana realizacja dla Lilou. Na ul. Mokotowskiej w Warszawie zainstalowaliśmy litery świetlne 3D w technologi Led oraz kaseton dwustronny z grafiką wykonaną z plexi gr. 15 mm. Reklamy tworzą bardzo efektowną całość i doskonale komponują się z architekturą oraz klimatem miejsca.

Czytaj dalej

Podświetlane diodami Led litery wys. 150 cm dla Leds ON
29.11.2014
Litery świetlne 3D to bardzo efektowna reklama, czego przykładem jest wyprodukowane przez naszą frimę logo firmy Leds ON. Połączenie specjalnej folii translucentnej z odpowiednio dobranymi diodami Led dało wspaniały efekt świetlny. Litery wykonane zostały w technologii aluminowej z zastosowaniem systemu Elkamet.

Czytaj dalej

Efektowne litery podświetlane diodami Led dla salonu Lilou w Łodzi
23.11.2014
Na zlecenie firmy Lilou wykonaliśmy efektowne reklamy świetlne dla salonu mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Litery podświetlone zostały specjalnymi diodami Led dającymi punktowe światło.

Czytaj dalej

Litery podświeltane dla salonu Lilou w Katowicach
23.11.2014
Reklama świetlna dla Sealed Air
24.09.2014
Na zlecenie firmy Sealed Air wykonaliśmy dwa komplety efektownych reklam świetlnych składających się z napisów 3D. Litery wykonane zostały z profila aluminiowego który polakierowany został metodą natryskową. Front to płyta plexi w kolorze opalu wyklejona folią translucentną co przekłada się na  wspaniały efekt po podświetleniu diodami Led.
Efekt przejścia tonalnego na podświetlanym logo uzyskaliśmy poprzez wydruk metodą UV.


Czytaj dalej

Litery świetlne dla Kakadu do CH WIleńska
24.09.2014
Nasza kolejna realizacja dla sieci Kakadu. Tym razem wykonaliśmy podświetlane litery 3D. Główny napis wykonany jest z aluminium a dolny ze styroduru. Całość osadzona na ramie ze stali nierdzewnej.

Czytaj dalej

Litery oraz kasetony podświetlane dla Laf Laf
24.09.2014
Na zlecenie firmy Laf Laf wykonaliśmy reklamy świetlne które stały się ozdobą lokalu przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. W skład zlecenia weszły podświeltane litery 3D wykonane na bazie profila gr. 1 mm oraz kasetony aluminiowe z wyfrezowaną grafiką. Całość mocno oświetlona modułami Led.

Czytaj dalej

Kasetony świetlne dla firmy AB Wood z Irlandii
24.09.2014
Dla firmy AB Wood mającej swoję siedzibę w Irlandii wykonaliśmy modułową reklamę swietlną o bardzo efektownym wyglądzie.
Zlecenie nie było łatwe, jednak nasi fachowcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania czego efekt widoczny jest na zdjęciach.

Czytaj dalej

Kolejne kasetony z plexi dla Superpolisy
24.09.2014
Na zlecenie firmy Superpolisa wykonaliśmy kolejne kasetony podświetlane zbudowane z plexi. Podświetlenie to wysokiej jakości moduły Led.
Efektowny wygląd jest zasługą odpowiednio dobranej folii translucentnej oraz płyty plexi o wysokim stopniu rozpraszania światła.

Czytaj dalej

Kaseton z Dibondu z literami z plexi gr. 15 mm dla Triforium
24.09.2014
Kaseton z Dibondu wraz z przestrzennymi literami to bardzo efektowna forma reklamy. Ten właśnie typ konstrukcji reklamowej zbudowaliśmy dla firmy Triforium.
Efekt końcowy jak zawsze wyszedł świetnie.

Czytaj dalej

Podświetlana reklama dla Immofinanz
07.07.2014
Na zlecenie firmy Immofinanz wykonaliśmy efektowne i podświetlane logo na budynku przy ul. Prostej w Warszawie
Reklama składa się z aluminiowej planszy o wym. 10 m x 1,5 m na której zainstalowaliśmy podświetlane litery.
Całość z uwagi na niebalanly kształt wygląda bardzo efektownie.

Czytaj dalej

Litery 3D podświetlane efektem "hallo" dla restauracji Dune w Kołobrzegu
10.06.2014
Cztery efektowne, podświetlane totemy reklamowe dla Sealed Air
10.06.2014
Dla firmy Sealed Air wykonalismy serię pylonów służących jako oznakowanie kierunkowe obiektu znajdującego się w podwarszawskim Ożarowie.
Konstrukcja reklam wykonana została z aluminium lakierowanego proszkowo a poszycie to płyta kompozytowa z wyfrezowaną grafiką.
Elementy graficzne wydrukowaliśmy na folii translucentnej co dało świetny efekt wizualny.
Tego typu reklamy świetlne cechuje wysoka żywotność oraz łatwość w serwisie.

Czytaj dalej

Wielkoformatowy kaseton reklamowy dla firmy Eurodental w Warszawie
29.05.2014
Firma Eurodental poprosiła nas o wykonanie efektownej reklamy świetlnej która bedzie ozdobą elewacji nowej placówki przy ul. Kasprowicza w Warszawie.
Nasza firma jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wyprodukowała dwa kasetony w tym jeden dwustronny.
Ramę kasetonów  stanowi konstrukcja stalowa a poszycie wykonane zostało z aluminium.
Całość polakierowano metodą proszkową.

Czytaj dalej

Kasetony świetlne wykonane z Dibondu dla Kakadu
18.05.2014
Kasetony reklamowe wykonane z giętego Dibondu to jedna z bardziej efektownych form reklamy świetlnej. Potwierdza to nasza realizacja dla firmy Kakadu do jej nowego punktu sprzedaży w Warszawie przy Alei K.E.N.
Grafika na froncie reklamy wydrukowana została metodą UV która pozwala uzyskać wysoką jakość oraz trwałość kolorów.
Podświetlenie zrealizowane najwyższej jakości modułami Led o wysokiej luminescencji.

Czytaj dalej

Dwa komplety podświetlanych logo dla Cargo Logistics o wym. 200 x 600 cm
15.05.2014
Dwa komplety podświetlanych logo wykonane przez naszą firmę ozdobiły elewacje budynków firmy Cargo Logoistics w Duchnicach.
Litery świetlne wykonane zostały z aluminium oraz plexi.
Efektowne świecenie uzyskano dzięki zastosowaniu mocnego oświetlenia wysokiej klasy diodami Led oraz odpowiednio dobranej folii translucentnej.

Czytaj dalej

Litery podświetlane oraz kaseton dla Dentsply
14.05.2014
Dla firmy Dentsply mieszczącej się w Warszawie przy ul. Wietniczej, wykonaliśmy podświetlane logo oraz kaseton.

Czytaj dalej

Kaseton świetlny z Dibondu dla Cook Up
17.04.2014
Dla firmy Cook Up wykonaliśmy profilowany kaseton podświetlany z Dibondu.
Front i boki reklamy to kompozyt reklamowy a podświetlenie zrealizowane za pomoca wysokiej jakości modułów Led.
Tego typu kasetony i reklamy świetlne w ogóle sprawdzają sie gdy klient oczekuje czegoś nieszablonowego i zwracającego uwagę potencjalnych odbiorców.

Czytaj dalej

Kolejne reklamy świetlne dla My Shnitzel Austria
07.03.2014
Kolejna realizacja do Austrii. Efektowne, podświetlane logo My Shnitzel nie da się pomylić z żadną inną marką.

Czytaj dalej

Seria kasetonów reklamowych z plexi dla Superpolisy
06.03.2014
Kasetony wykonane całościowo z plexi to bardzo ciekawa forma reklamy świetlnej.
Ten typ nośnika reklamowego emituje światło całą swoją powierzchnią.

Czytaj dalej

Reklamy świetlne w postaci liter 3d dla firm Lode i Tekno Amer Blok
23.02.2014
Kolejne nasze zrealizaowane w tym roku reklamy świetlne to przestrzenne litery w technologii Led wykonane dla firm Lode i Tekno Amer Blok.
Litery wykonane z aluminium lakierowanego proszkowo co zapewnia bardzo długą żywotność reklam a wysokiej jakosci moduły Led dają wysoką efektywność świetlną.

Czytaj dalej

Kasetony z plexi Superpolisa
09.02.2014
Kasetony świetlne wykonane z plexi to jedna z najbardziej efektownych form reklamy.
Mocne podświetlenie Led w zestawieniu z dobrze dobranym kolorem translucentnej folii daje efekt jak na załączonym zdjęciu.

Czytaj dalej

Nowa reklama świetlna dla salonu Lilou w Szczecinie.
09.02.2014
Reklama w postaci liter podświetlanych to najbardzej efektowna forma komunikacji wizualnej co widać na załączonym zdjęciu.
Efektowne podświetlenie diodami Led przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców.
Nasza firma jest jednym z wiodących producentów reklamowych liter przestrzennych i podświetlanych.

Czytaj dalej

Kaseton z Dibondu o wym. 380 x 180 cm
08.02.2014
Nasze rekamy zawsze bardzo intensywnie świecą czego przykładem jest  dwustronny kaseton z Dibondu wykonany dla firmy Capulus.

Czytaj dalej

Litery podświetlane oraz kaseton dwustronny dla Salonu Lilou w Dusseldorfie
05.02.2014
Dla firmy Lilou która jest jedną z najprężniej rozwijających się marek biżuteryjnych wykonalismy podświetlane litery oraz kaseton dwustronny w technologii Led.
Nowatorski sposób oświetlenia skutkuje doskonałą zauważalnością tych właśnie reklam świetlnych na tle innych elementów komunikacji wizualnej.

Czytaj dalej

Reklamy świetlne w postaci liter przestrzennych dla My Shnitzel Austria
12.01.2014
Dla sieci restauracji My Shnitzel wykonalismy cztery zestawy reklamowych liter podświetlonych wysokiej jakości modułami Led.
Nasza firma specjalizuje sie w produkcj tego typu reklam świetlnych więc efekt końcowy mógł być tylko jeden - jest super :)
Reklama wykonana z aluminium lakierowanego metodą proszkową.

Czytaj dalej

Efektowne reklamy świetlne dla salonu Lilou w Lublinie. Litery w technologii Led.
12.01.2014
Kolejna realizacja dla Kompleksu Adgar.
12.01.2014
Nasza czwarta realizacja w ciągu ostatnich 12 miesięcy dla Adgar to oznakowanie wjazdu do kompleksu.
Totem ma wysokość 3,5 m.

Czytaj dalej

Kasetony frezowane z Dibndu wraz z grafiką z plexi dla salonu "Sposób na piękno" w Warszawie
11.01.2014
Na zlecenie salonu "Sposób na piękno" wykonaniśmy kaseton z Dibondu efektownie podświetlony modułami Led.
Specjalizujemy sie w tego typu pracach więc efekt końcowy jest rewelacyjny.
Okrągłe elementy z plexi imitują żarówki.


Czytaj dalej

Kaseton wielkoformatowy oraz litery dla Drukarni Ellert
05.12.2013
Na zlecenie firmy Ellert wykonaliśmy efeftowną reklamę świetlną w posataci kasetonu oraz liter przestrzennych.
Całość podświetlona wysokiej jakości diodami Led tworząc rewelacyjny efekt świetlny.

Czytaj dalej

Reklama świetlna dla salonu Lilou w Warszawie przy ul. Mokotowskiej
05.12.2013
Dla salonu Lilou przy ul. Mokotowskiej w Warszawie wykonaliśmy efektowną reklamę świetlną w nowej na Polskim rynku technologii oświetleniowej.
Litery wykonane z aluminium lakierowanego proszkowo.

Czytaj dalej

Wielkoformatowy kaseton świetlny dla Pfizer
05.12.2013
Dla firmy Pfizer wykonaliśmy wielkoformatową reklamę świetlną w postaci kasetonu z elastycznem licem.
Całość wraz z konstrukcją stalową zainstalowana została na dachu budynku przy ul. Postępu w Warszawie.

Czytaj dalej

Litery świetlne z efektem halo dla Le Petit Paris w Warszawie
05.12.2013
Wykonane przez naszą firmę litery podświetlane dające efekt "halo" ozdobiły wnętrze lokalu "Le Petit Paris" znajdującego się w biurowcu przy ul. Przyokopowej 33 w Warszawie.
Reklama świetlna wykonana została z aluminium lakierowanego aerografem na matowe kolory.
Oświetlenie to niezawodne stabilizowane moduły Led marki Bergmen.

Czytaj dalej

Kolejna reklama świetlna o wymiarach 3 m x 16 m dla Adgar Plaza
20.10.2013
Na zlecenie Adgar Investment wykonaliśmy kolejny zestaw wielkoformatowych liter podświetlanych o wysokości 300 cm wraz z konstrukcją ze stali. Reklama świetlna zainstalowana jest w Warszawie przy ul. Postępu.
Litery wykonane w technologii aluminiowej. Front ze specjalnej  plexi Black & White ktora po podświetleniu zmienia barwę z czarnej na białą.
Podświetlenie to niezawodne moduły Led marki LG Innotek oraz sprawdzone zasilacze ESPE.

Czytaj dalej

Reklamy świetlne Superpolisa w Katowicach ul. Sokolska
20.10.2013
Kolejna placówka Superpolisy - tym razem ul. Sokolska.
Wyjątkowo efektowne reklamy świetlne to efekt barwionej w masie plexi oraz nowoczesnych modułów oświetleniowych w technologii Led.

Czytaj dalej

Neony Superpolisa w Katowicach ul. Wita Stwosza
20.10.2013
Dla firmy Superpolisa wykonaliśmy kasetony podświetlane w Katowickiej placówce przy ul. Wita Stwosza.
Efektowny neon powstał z połączenia aluminiowej konstrukcji oraz liter świetlnych wykonanych metodą termoforowania.

Czytaj dalej

Kasetony z plexi podświetlane diodami Led dla Etre
20.10.2013
Dla salonu firmy Etre mieszczącego się w Legionowie wykonaliśmy efektowne kasetony podświetlane w technologii zaginanej plexi. Tego typu reklamy świecą całą swoją powierzchnią w odróznieniu od kasetonów zbudowanaych na profilach systemowych które iluminują wyłącznie częścią czołową.
Reklama wyposażona w najnowsze moduły Led na chipach Epistar 5730 które odznaczają się wjątkowo długą żywotnością.

Czytaj dalej

Kolejny Totem Cederroth
19.09.2013
Właściciel marki Soraya i Dermika - firma Cederroth po raz kolejny poprosiła nas o wykonanie dwustronnego totemu zainstalowanego przy wieździe do ich główej siedziby.
Tego typu wielkoformatowe totemy poprzez ich wielkośc są efektowną i  niebanalną wizytówką firmy.
Reklama wykonana została z aluminum i kompozytów.
Oświetlenie wysokiej jakości modułami Led.

Czytaj dalej

Cztery reklamy podświetlane wys. 220 cm zainstalowane po obu stronach budynku- logo Gamma i Prodentist
12.09.2013
Na nowowybudowanym obiekcie w Warszawie przy zbiegu ulic Rydygiera oraz Broniewskiego zainstalowaliśmy cztery efektowne reklamy świetlne w postaci liter przestrzennych, podświetlonych diodami Led.
Neony zbudowane w technologii aluminiowej.

Czytaj dalej

Siatki wielkoformatowe dla Agena Development. Łącznie 450 m2.
12.09.2013
Kaseton świetlny -aluminiowy z wytłoczkami dla Superpolisa
12.09.2013
Na polecenie firmy Superpolisa wykonaliśmu serię kasetonów aluminiowych.
Ten efektowny neon zaistalowany został na ul. Rzeczypospolitej w Warszwie.
Rewelacyjny efekt świetlny zawdzięcza tłoczonej z plexi grafice oraz mocnemu podświetleniu modułami Led.

Czytaj dalej

Podświetlane Logo Sokołów zainstalowane na 12 piętrze
12.09.2013
Dla firmy Sokołów wykonalismy efektowną reklamę świetlną w postaci aluminiowego logo oraz liter.
Całość podswietlona najwyższej jakości modułami Led.
Montaż przeprowadzony został metodą alpinistyczną.

Czytaj dalej

Kaseton świetlny wyposażony w oświetlenie Led dla Labels & Love
03.09.2013
Dla firmy Labels & Love wykonaliśmy aluminiowy kaseton podświetlony diodami Led.
Grafika wykonana została z translucentnej folii samoprzylepnej dającej rewelacyjny efekt świetlny.
Kaseton lakierowany metodą proszkową.

Czytaj dalej

Rewitalizacja napisu liter podświetlanych Marks & Spencer
20.06.2013
Na zlecenie firmy Marks & Spencer dokonaliśmy rewitalizacji reklamy świetlnej znajdującej się na Złotych Tarasach w Warszawie. Litery wyposażone zostały w nowy system oświetlenia energooszczędnymi i wydajnymi diodami Led.
Montaż przeprowadzony został metodą alpinistyczną.

Czytaj dalej

Podświetlane logo na planszy dla Gadu - Gadu
19.06.2013
Wykonalismy podświetlaną reklamę na główną siedzibę właściciel marki Gadu - Gadu.
Ten efektowny neon zainstalowany został w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej. Logo składa się z liter przestrzennych podświetlonych diodami Led które osadzone są na kasetonie z Dibondu.
Reklama świeci bardzo efektownie.

Czytaj dalej

Kaseton z napinanym licem o wym. 750 x 110 cm
19.06.2013
Eleganckie kasetony z Dibondu dla Medincus
19.06.2013
Na zlecenie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus" w Warszawie wykonaliśmy komplet kasetonów (dwa jednostronne i jeden semafor) w nowoczesnej i eleganckiej technologii kompozytowej. Podświetlenie modułami Led.

Czytaj dalej

Litery podświetlane wys. 2 m na konstrukcji 3,2 x 17 m dla firmy Adgar
19.06.2013
Reklama świetlna zainstalowana w Warszawie przy ul. Postępu 15. Litery wykonane za alumium...

Czytaj dalej

Wydruki wielkoformatowe o powierzchni 400 m2 na budynku Renault Warszawa
30.04.2013
Firma Renault Polska powierzyła nam zadanie wydruku oraz aplikacji reklamy wielkoformatowej na swojej głównej siedzibie w Warszwie. Do zlecenia podeszliśmy jak zwykle z profesjonalizmem i zaangażowaniem czego efektem jest pokazany na zdjeciach wydruk.
Materiał to wysokiej jakości folia perforowana oraz nadruk wykonany metodą twardosolwentową pozwalającą zachować długą żywotność kolorów.

Czytaj dalej

Logo z blachy polerowanej Poczta Polska
29.04.2013
Dla Poczty Polskiej wykonaniśmy wewnętrzne logo wykonane z  polerowanej blachy kwasoodpornej.
Reklama znajduje się w głównej siedzibie - budynek Intraco.

Czytaj dalej

Kaseton z plexi dla restauracji Ukraińskie Smaki w Warszawie
29.04.2013
Kaseton z Dibondu dla Dado Design. Instalacja Soho Factory Warszawa.
29.04.2013
Kasetony z dibondu oraz inne formy reklamy dla sklepu Lakbi na Białorusi
07.04.2013
Apteka Syrenka. Reklama świetlna w postaci liter z aluminium i plexi podświetlonych diodami Led
15.03.2013
Kolejna realizacja dla sieci aptek Farma Syrenka. Tym razem wykonaliśmy efektowne litery świetlne zbudowane z aluminium lakierowanego proszkowo oraz plexi. Efektowne świecenie to zasługa najwyższej jakości modułów Led oraz folii translucentnej. Nasze szyldy oraz inne formy reklamy zawsze świecą najjaśniej czego kolejnym dowodem jest ta właśnie realizacja.

Czytaj dalej

Kaseton z naciągiem winylowym dla MP Dental
15.03.2013
Budowa kasetonu narożnego to nie łatwa sprawa jednak dla naszych techników nie ma rzeczy niemożliwych czego dowodem jest reklama wykonana dla firmy MP Dental mieszczącej się na warszawskich Bielanach.

Czytaj dalej

Kaseton z licem elastycznym o wymiarach 500 x 100 cm dla Tikkurila Polska.
14.03.2013
Po raz kolejny firma Tikkurila Polska poprosiła nas o wykonanie reklamy mającej ozdobić nowootwarty salon sprzedaży przy ul. Plac Grzybowski w Warszawie. Jak zwykle podeszliśmy do tematu z pełnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie zbudowaliśmy kaseton świetlny w oparciu o system napinanego lica typ Signtech. Oświetlenie to sprawdzony system modułów Led oraz zasilaczy z linii profesjonalnej.


Czytaj dalej

Kaseton z elastycznym licem dla Expertus. Format 2 x 3 m.
14.03.2013
Na zlecene Biura Detektywisteczno Expertus z Warszawy nasza firma wykonała kaseton świetlny zbudowany w systemie elastcznego lica. Grafikę wydrukowaliśmy metodą solwentową co pozwoli zachować niezmienioną kolorystykę przez wiele lat. Oświetlenie to wysokiej jakosci moduły Led.

Czytaj dalej

Litery podświetlane Dobre Smaki
15.02.2013
Litery przestrzenne, podświetlone diodami Led to jedna z najbardziej efektownych form oznakowania.
Właśnie ten rodzaj reklamy świetlnej zainstalowaliśmy na fasadzie restauracji Dobre Smaki mieszczącej się w podwarszawskich Ząbkach. Litery wykonane z aluminum lakierowanego proszkowo w połączeniu z plexi oraz folią translucentną dają niesamowity efekt po podświetleniu.

Czytaj dalej

Reklama w postaci liter świetlnych wykonana dla ADP Polska
15.01.2013
Na zlecenie polskiego przedstawicielstwa firmy ADP wykonaliśmy dwa podświetlane logo o wymiarach  2 m x 4,5 m zainstalowane na dachu budynku Hector w Warszawie.
Litery przestrzenne wykonane zostały z aluminium oraz poliwęglanu komorowego.
Do oświetlenia reklamy zastosowaliśmy energooszczędne oraz wydajne moduły Led.

Czytaj dalej

Litery podświetlane oraz kaseton wraz z otokiem dla Cukierni Trojanka
14.01.2013
Kasetony reklamowe, logo w recepcji oraz wyklejanie witryn dla Eden Esthetics
13.01.2013
Reklama świetlna dla Marco Aldany
21.12.2012
Zostaliśmy poproszeni przez firmę Marco Aldanny o wykonanie reklamy do nowootwartego salonu w warszwskim Blue City.
Kaseton wykonany został z aluminium oraz plexi. Oświetlenie modułami Led.

Czytaj dalej

Przestrzenne, podświetlane logo długości 7 m.
02.12.2012
Miło nam pochwalić się wykonaniem podświetlanego, przestrzennego logo dla firmy Jarton.
Reklama wykonana została w nowoczesnej technologii z aluminum, plexi oraz płyty kompozytowej.
Specjalizujemy się w tego typu konstrukcjach więc efekt finalny bardzo pozytywnie zaskoczył inwestora który z  szerokim uśmiechem na twarzy dołaczył do grona zadowolonych klientów firmy Adtechnika. Neon można obejrzeć w Wiązownej pod Warszawą.

Czytaj dalej

Reklama świetlna Tikkurila -kaseton
04.11.2012
Kaseton reklamowy o wymiarach 3 m x 6 m wykonany w technologii napinanego lica.  Reklama zainstalowana została na dachu siedziby firmy Tikkurila Polska przy ul. Puławskiej w Warszawie. Grafikę wydrukowaliśmy metodą UV która zapewnia największą trwałość kolorów. Oświetlenie to wysokiej jakości niezawodne moduły Led importowane bezpośrednio przez naszą firmę.

Czytaj dalej

Kasetony podświetlane Fuji
03.11.2012
Miło nam pochwalić się realizacją reklamy w postaci kasetonów dla firmy Fuji.
Są to lekkie i zgrabne konstrukcje oparte o profil grubosci 10 cm i podswietlone diodami Led.
Grafikę wydrukowaliśmy metodą UV.

Czytaj dalej

Yasumi - kasetony reklamowe oraz wyklejanie witryn
28.10.2012
Cztery eleganckie i efektowne kasetony reklamowe zawisły w Warszawie przy ul. Krępowieckiego w nowootwartym Instytucie Zdrowia i Urody "Yasumi". Reklamy świetlne wyposażone zostały w wysokowydajne diody Led.
Grafika wykonana została z folii translucentnej gwarantującej intensywniejszy efekt świecenia niż wydruk solwentowy.

Czytaj dalej

Logo firmowe w kolorze złotym dla Gold Clinic
28.10.2012
Logo przestrzenne zainstalowane w recepcji Gold Clinic.

Czytaj dalej

Kasetony reklamowe podświetlane Led dla Calypso
27.10.2012
Dla sieci klubów fitnes Calypso wykonaliśmy serię kasetonów podświetlanych oraz wolnostojących tablic reklamowych.

Czytaj dalej

Kaseton z dibondu wyprodukowany dla butiku Grab Me
23.10.2012
Kaseton podświetlany dla Piekarni "W. Czubak"
23.10.2012
Miło nam poinformować, że wyprodukowaliśmy koleją reklamę w postaci kasetonu reklamowego dla sieci piekarni oraz cukierni "W. Czubak".
Priorytetem w przypadku tego zlecenia była widoczność oraz czytelność reklamy na tle innych znajdujących się w pasażu znaków. Zastosowaliśmy sprawdzone połączenie folii translunentnej oraz mocnych modułów oświetleniowych Led co dało oczekiwany efekt.


Czytaj dalej

Kaseton podświetlony diodami Led
23.10.2012
Właściciele Studia Tańca oraz Galeri Art & Cafe zwrócili się do naszej firmy z prośbą o wykonanie reklamy która byłaby niebanalna a zarazem bardzo elegancka. Naszą propozycją był profilowany kaseton z licem wykonaym z plexi oraz wyklejony nieprzepuszczalną folią. Podświetlenie to wysokiej jakości sprawdzone moduły Led oraz zasilacze z serii profesjonalnej.
Studio Art & Cafe znajduje się w Warszwie przy ulicy popularnej 62a.
Gorąco zapraszamy do odwiedzin tego bardzo ciekawego miejsca na kulturalnej mapie stolicy.

Czytaj dalej

Wydruk wielkoformatowy dla Luxmed
25.09.2012
Dla sieci Luxmed wykonaliśmy wydruk wielkoformatowej siatki zdobiącej główną siedzibe firmy.
Również konstrukcja napinająca jest naszej produkcji.

Czytaj dalej

Kaseton z plexi w kolorze złotym dla Gold Clinic
25.09.2012
Kolejny raz zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez dyrekcję Miejskiej Farmy Piękności - jednej z najbardziej prestiżowych klinik medycyny estetycznej w Warszawie. W związku ze zmianą nazwy i rozwinięciem działalności zostaliśmy poproszeni o wykonanie nowej reklamy.
Pięciometrowy, wykonany z plexi kaseton został  oświetlony wysokowydajnymi modułami Led oraz wyposażony w profesjonalny system zasilania.

Czytaj dalej

Efekowny neon Różopol Bródno
15.09.2012
Miło nam pochwalić się wykonaniem neonu reklamowego na nowo powstałym apartamontowcu w Warszawie u zbiegu Kondratowicza oraz Rembielińskiej. Są to litery przestrzenne wysokości 140 cm wykonane z aluminium oraz szkła neonowego świecącego na specjalnie na tą okazję stworzony odcień koloru różowego. Neony wyposażone zostały w najwyższej jakości transformatory zasilające.

Czytaj dalej

Rest Hotel
12.09.2012
Litery podświetlane (27 znaków) wysokości 150 cm wykonane dla Rest Hotel w Morach pod Warszawą. Litery wykonane zostały z blachy aluminiowej lakierowanej metodą proszkową i wyposażone w najwyższej jakości markowe podzespoły oświetleniowe Led.
.

Czytaj dalej

Totemy Deutsche Leasing
11.09.2012
Na zlecenie Deutsche Leasing wykonaliśmy serię totemów reklamowych. Totemy wykonane sa na bazie aluminiowego profila systemowego oraz plexi.

Czytaj dalej

Totem reklamowy dla firmy Soraya
04.09.2012
Dla firmy Cederroth która jest właścicielem marki Soraya wykonaliśmy totem reklamowy. Konstrukcja totemu / pylonu wykonana jest z profili stalowych obłożonych kompozytem dibond polakierowanym na kolor niebieski. Napis zrobiony z bezbarwnej plexi gr. 10 mm zainstalowanej w wyfrezowany kaseton z dibondu.
Podświetlenie to najwyższej jakości moduły Led Epistar oraz zasilacze z linii profesjonalnej.
Tego typu totemy reklamowe odznaczają się wysoką estetyką oraz trwałością.


Czytaj dalej

Neony świetlne "Słodkie Upominki"
16.08.2012
Frima "Słodkie Upominki" zwróciła się do nas z prośbą o wyprodukowanie napisu neonowego odzwierciedlającego ich bardzo ciekawe a przy okazji wymagające od strony produkcyjnej logo.
Do tematu podeszliśmy jak zwykle z pełnym zaangażowaniem czego efektem jest przedstawiony na zdjęciach neon reklamowy. Pokazany na zdjęciu neon ma wysokość 100 cm a herb 120 cm.
Doskonałą luminację reklama zawdzięcza zastosowaniu świetnej jakości szkła oraz markowych komponentów.

Czytaj dalej

Dwa logotypy w recepcji dla Mac Auditor
09.08.2012
Możemy pochwalić się wykonaniem dwóch logotypów dla firmy Mac Auditor. Znaki podświetlane wykonane są z Dibondu i zainstalowane na dystansach. Grafika wyklejona została folią Oracal.

Czytaj dalej

Podświetlane logo dla Stowarzyszenia Monar
09.08.2012
Przestrzenny logotyp wykonany z plexi oraz Dibondu. Litery przestrzenne podświetlone diodami Led.

Czytaj dalej

Podświetlane, przestrzenne logo dla firmy Secpol
06.08.2012
Na zlecenie firmy Secpol wykonaliśmy podświetlane logo zdobiące elewację nowej siedziby.
Logotyp zbudowany jest z blachy kwasoodpornej o powierzchni "szczotkowanej" a podświetlenie skierowane do tyłu tworzy efekt aureoli lub inaczej "efekt halo".
Dostarczyliśmy również diody Led do oświetlenia elewacji oraz wnętrza budynku.

Czytaj dalej

Litery podświetlane oraz korona z mosiądzu
23.07.2012
Dla firmy z Wielkiej Brytanii wykonaliśmy litery podświetlane diodami Led oraz koronę z mosiądzu.

Czytaj dalej

Realizacja dla SUPERSAM
15.07.2012
Dla sieci Supersam wyprodukowaliśmy dwa komplety liter. Litery podświetlane zostały wykonane z aluminum. Podświetlenie tworzy efekt "halo".

Czytaj dalej

Kasetony świetlne wykonane w technologii Led
14.07.2012
Dla firmy Art'Impression Catering  wykonaliśmy trzy kasetony podświetlane diodami Led. Kasetony wykonane są w oparciu o lekki i zgrabny profil "10", grafika drukowana metodą solwentową.

Czytaj dalej

Szyld Beauty & Spa
09.07.2012
Szyld z literami przestrzennymi podświetlonymi diodami LED zrobiony dla salonu Beauty & Spa w Warszawie.

Czytaj dalej

Restauracja Neptun litery podświetlane
23.06.2012
Litery podświetlane diodami Led wykonane dla Restauracji Neptun w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński.

Czytaj dalej

  Aktualności:  1 - 127  z  127Na stronie:  20  50  100Strony:  1  
Skontaktuj się z nami!

  Obsługujemy całą Polskę. Wyślij zapytanie lub umów się na wizytę przedstawiciela. Otrzymasz bezpłatną wycenę.

Ad Technika
Aleja Józefa Piłsudskiego nr 267
05-270 Marki k. Warszawy


zapytania@adtechnika.pl

 tel.  22 299 00 36
kom.  504 603 700
 
tel. (22) 299 00 36, kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl