• polski
  • english
kontakt: tel. (22) 299 00 36 | kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl
Realizacje
Litery podświetlane - logo cukierni
29.02.2020
Litery podświetlane modułami led. 

Czytaj dalej

Litery przestrzenne Sklep Firmowy w Radzyminie
28.12.2019
Litery 3d z czerwonymi ledami.

Czytaj dalej

Litery przestrzenne
28.12.2019
Kolejna placówka Apteki Syrenka oznaczona przez naszą firmę.
Z daleka widoczne, litery przestrzenne z zielonymi modułami led.

Czytaj dalej

Litery Marco Aldany
13.11.2019
Niezwykle skomplikowana czcionka z wieloma zagięciami wykonanan z blachy aluminiowej imitującej szlifowaną kwasówkę.

Czytaj dalej

Logo Król
05.11.2019
Litery przestrzenne z taśmy aluiniowej. Litery mocowane do konstrukcji aluminiowej.


Czytaj dalej

Dwa napisy podświetlane Casmet System
04.11.2019
Napisy z taśmy aluminiowej i niebieskimi modułami led monowane na elewacji budynku.

Czytaj dalej

Ozobne litery 3D dla domu weselnego Belle Epoque
04.09.2017
Na zlecenie domu weselnego Belle Epoque nasza firma wykonała bardzo efektowne litery 3D w kolorze złotym.

Czytaj dalej

Eleganckie litery 3D dla salonu La Marquese w Promenadzie
19.06.2017
Litery podświetlane wykonane z MDF-u lakierowanego dla CBRE
15.05.2017
Na zlecenie firmy CBRE wykonaliśmy efektowne logo 3D. Litery wykonane zostały z płyty MDF którą wyfrezowaliśmy w odpowiedni kształt a następnie polakierowaliśmy błyszczącym lakierem. Podświetlenie to sprawdzone moduły Led typu 5050.

Czytaj dalej

Litery świetlne 3D wysokości 200 cm dla firmy Herco
02.03.2017
Kolejny powód do zadowolenia. Efektowane litery 3D wysokości 200 cm ozdbiły nową halę firmy Herco.

Czytaj dalej

Reklama świetlna dla Muzy. Litery podświetlane kasetonie z Dibondu oraz kasetony Led.
23.02.2017
Bardzo efektowna reklama na którą składają się litery 3D, klasyczne kasetony reklamowe oraz kaseton z Dibondu.

Czytaj dalej

Litery 3d podświetlane Led oraz kaseton dla klubu Time w Szwecji
18.01.2017
Litery 3d podświetlane Led, kaseton oraz elementy dekoracji dla klubu Time w Szwecji.

Czytaj dalej

Trzy wielkoformatowe kasetony z elastycznym licem i oświetleniem Led o wym. 4 m x 3 m dla firmy Delicpol
18.01.2017
Na zlecenie firmy Delicpol wykonaliśmy trzy kasetony o wymiarach 4 m x 3 m w technologii elastycznego lica. Kasetony wyposażone zostały w niezawodne moduły oświetleniowe o mocy 2,16 Wata. Reklamy wyglądają imponująco z uwagi na ich duży format - przekłąda się to również na ich widoczność z dużego dystansu.

Czytaj dalej

Reklama świetlna w postaci liter 3D na podłożu z drewna
18.01.2017
Efektowne litery 3D podświetlane modułami Led dla Scandinavian Living.

Czytaj dalej

Dwa bardzo efektowne, podświetlane logo 3D dla firmy Bart
11.10.2016
Jako doświdczony producent podświetlanych reklam zadbaliśmy o to aby litery 3D dla firmy Bart świeciły intensywnie i dzięki temu przyciągały wzrok.
Jak zwykle wywizaliśmy się z zadania celujaco czego efektem są dwa neony zainstalowane na elewacji budynku w podwarszawskim Słupnie.

Czytaj dalej

Pięknie świecące litery 3D dla firmy IMS
11.10.2016
Na zlecenie firmy IMS wykonaliśmy efektowne logo składające się z aluminiowych liter 3D z podświetleniem Led. Wyskiej jakości moduły oświetleniowe oraz odpowiednio dobrana świecąca folia powodują, że trudno oderwać wzrok od reklamy IMS jadąc ulicą Puławską w Warszawie.

Czytaj dalej

Kaseton reklamowy z elastycznym licem o wymiarach 300 cm x 600 cm dla Marks & Spencer
11.10.2016
Dla firmy Marks & Spencer wykonaliśmy wielkogabarytowy kaseton z elastycznym licem. Zastosowany tu system naciągu winylu pozwala budować reklamy o długości 20 metrów lub więcej.

Czytaj dalej

Kolejne podświetlane logo 3D dla firmy ADP Polska
11.10.2016
Firma ADP Polska po raz kolejny poprosiła nas o stworzenie podświetlanego logo na swoją nową siedzibę. Zaprojektowane oraz wykonane przez nas logo zbudowane jest z aluminiowych liter 3D oraz frontowej płyty z plexi gr. 5 mm wyklejonej folią translucentną. Jako podświetlenie zastosowaliśmy moduły led na chipach 5050 marki Epistar.
Całość osadzona jest na konstrukcji stalowej.

Czytaj dalej

Podświetlane logo 3D wysokości 500 cm dla DLA Piper Wiater
20.09.2016
Na zlecenie firmy DLA Piper Wiater wykonaliśmy podświetlane logo wys. 500 cm. Konstrukcja tej reklamy świetlnej opiera się na aluminiowej obudowie oraz licu z poliwęglanu powleczonego folią translucentną. Podśietlenie zrealizaowane na najlepszej jakości modułach Led.

Czytaj dalej

Efektowna reklama świetlna o wym. 5,5 m x 15 m dla firmy Quad Graphics
05.07.2016
Wielkoformatowe reklamy świetlne w technologii Led to nasza specjalność. Logo Quad Graphics to połączenie liter świecących efektem halo z klasycznym świeceniem frontowym.
Reklamy większego formatu (tu 5,5m wysokości na 15 m szerokości) wykonujemy w technologii aluminium spawanego co gwarantuje ich trwałość i łatwość w serwisie. Nasz firma dysponuje doświadczonymi spawaczami oraz ślusarzami dla których tak duże logo nie jest wielkim wyzwaniem.

Czytaj dalej

Efektowne litery 3D podświetlane diodami Led dla Pgart Motors
05.07.2016
Na zlecenie firmy Pgart Motors nasza firma wykonała bardzo piękne i efektowne podświetlane logo. Litery zbudowane są z aluminium oraz plexi. Efekt świecenia to zasługa wysokiej jakości modułów led oraz folii translucentnej. Jak widac na załączonym zdjęciu nasz firma po raz kolejny wywiązała się wzorowo a zadowolenie klienta jest dla nas najlepsza zapłatą.
Reklamy świetlne to produkty w których sie specjalizujemy. Nasze litery 3d, podświetlane kasetony oraz banery odznaczają się najwyższą jakością oraz trwałością.

Czytaj dalej

Piękny totem reklamowy podświetlany diodami Led dla firmy Ameri Gas
21.06.2016
Na zlecenie firmy Ameri Gas wyprodukowaliśmy totem reklamowy którego wysokość wynosi 5 m. Totem jest w całości podświetlany i powleczony folią do podsiwetleń z efektownym wzorem. Na totemie / pylonie zainslaowane są dwa kasetony reklamowe z dodatkowa grafiką. Całość komponuje się bardzo efektownie i zwraca uwagę potencjalnych odbiorców. Nasza fimama od wielu lat produkuje pylony reklamowe i totemy i ma na tym polu znaczące sukcesy w postaci kilkudziesięciu zrealizaowanych projektów.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu z wyfrezowaną grafiką dla Kray Grey
21.06.2016
Firma Kray Grey to nasz stały klient dla którego produkujemy kasetony z Dibondu. Rewelacyjny efekt wizualny to zasługa wklejonych liter 3D z plexi oraz mocnego podświetlenia Led powodującego efektowna poświatę. Kaseton narożny to również Dibond.

Czytaj dalej

Litery świetlne led dla Capital Clinic Warszawa
08.12.2015
Dla firmy Capital Clinic nasza firma wykonała litery podświetlane w kolorze czerownym z dodatkowym, białym akcentem nadającym całości dynamiki. Litery zostały wyprodukowane w bardzo solidnej technologi. Boki liter to aluminiowy profil grubości 1 mm , front z plexi gr. 4 mm a podświetlenie to niezawodne moduły led wysokij klasy.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu z literami 3D dla frimy Aura
08.12.2015
Kasetony z Dibondu to bardzo efektowna forma reklamy dla tego zaproponowaliśmy ją własnie firmie Aura. Dodatkowa grafika z plexi bezbarwnej gr. 15 mm oraz złota folia do translucentna powoduje, iż reklama przykuwa uwagę.

Czytaj dalej

Kasetony z Dibondu dla Instytutu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej
08.12.2015
Na zlecenie Instytutu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Warszawie wykonaliśmy trzy kasetony z Dibondu oraz jeden kaseton standardowy z licem z plexi.
Całość wygląda bardzo efektownie i przyciąga wzrok.

Czytaj dalej

Podświetlane logo dla Kolei Mazowieckich
08.12.2015
Dla kolei Mazowieckich wykonaliśmy podświetlane logo 3D. Reklama składa sie z liter wykonaych z taśmy aluminiowej z licem z plexi.
Podświetlenie modułami Led.

Czytaj dalej

Neon Lot
13.08.2015
Na zlecenie firmy LOT nasza firma wykonała efektowny neon. Reklama została zamontowana na siedzibie firmy w Warszawie. Konstrukcja zbudowana z aluminium lakierowanego proszkowo. Front to poliwewglan komorowy. Podświetlenie zrealizaowane zostało rurami neonowymi. Całość wygląda bardzo okazale a efekt świetlny jest znakomity.

Czytaj dalej

Kasetony z elastycznym licem o wym. 400 cm x 150 cm dla Cargo Logistics
13.08.2015
Kasetony z elastycznym licem wykonuje się w przypadku gdy nie ma możliwości zastosowania powszechnie używanej płyty plexi z uwagi na wielkość reklamy. Tak było w przypadku reklam dla Cargo Logistics. Użyliśmy tu kasetonów wykonaych z aluminium których front pokrywa tkanina winylowa. Całość podświeltona specjalistycznymi modułami Led wyposażonymi w soczewkę szerokokątną. Reklama zamontowana w Mysłowicach.

Czytaj dalej

Litery podświetlane Led w technologii 3D dla Centrum Bernardyńska
13.08.2015
Litery podświetlane to jedna z najbardziej efektownych form reklamy. Ten typ oznakowania reklamowego wykonaliśmy dla Centrum Bernardyńska mieszczącego się w Radomiu.

Czytaj dalej

Efektowna reklama świeltna dla Lof Ju
29.04.2015
Na zlecenie firmy salonu Lof Ju nasza firma wykonała efektowny kaseton świetlny zbudowany z plexi oraz kompozytów. Reklama prezentuje się imponująco.

Czytaj dalej

Kasetony podświetlane dla Apteki Gold
28.04.2015
Na zlecenie Apteki Gold wykonaliśmy efektowne kasetony reklamowe, podświetlane w technologii Led. Konstrukcja kasetonów to aluminowe profile systemowe - malowane proszkowo oraz lico wykonane z plexi. Za efektowną czerwień grafiki odpowiada folia translucentna Oracal 8500.

Czytaj dalej

Kaseton z plexi dla restauracji Sowa
28.04.2015
Kasetony z plexi dla Apteki Syrenka
28.04.2015
Kaseton z elastycznym licem o wymiarach 5 m x 2 m dla firmy Ponar Wadowice
28.04.2015
Firma Ponar poprosiła nas o wykonanie kasetonu o powierzchni 10 m2. Do tematu podeszliśmy z pełnym profesjonalizmem, czego efektem jest widoczny na zdjęciach kaseton z elastycznym licem (lub inaczej kaseton z licem z winylu). Tego typu konstrukcja jest stosowana gdy jeden (lub oba) wymiary reklamy przekraczają 300 cm. Reklam podśietlana jest za pomocą modułów led wysokiej mocy z wbudowaną soczewką rozpraszającą światło.

Czytaj dalej

Seria kasetonów do Francji dls sieci Casino
28.04.2015
Neon dla restauracji
28.04.2015
Kaseton z Dibondu Sirius. Litery z plexi gr. 15 mm.
28.04.2015
Efektowne, podświetlane logo 3d wykonane z plexi dla firmy Concare
14.01.2015
Efektywna (i efektowna) reklama przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców i takie właśnie jest podświetlane logo które nasza firma wykonała dla Concare IT na budydynku zlokalizowanym w Warszawie przy ul. 17 Stycznia.
Litery zostały wykonane z giętej plexi a mleczono-biała barwa świecenia to zasługa diód Led o temperaturze barwowej 8000 K. Plansza stanowiąca tło to kaseton z Dibondu z zabudowaną konstrukcją stalowo - aluminiową.

Czytaj dalej

Efektowne litery świetlne 3d w technologii Led dla firmy Panek
07.01.2015
Reklama świetlna powinna przyciągać uwagę potencjalnych klientów i takie właśnie są litery 3D które wykonaliśmy dla frimy Panek. Bardzo efektowny wygląd to nie tylko estetyczne i spójne w formie logo lecz również zasługa odpowiednio dobranej folii transclucentnej nadającej wyjątkowy efekt świetny. Litery zbudowane zostały na bazie profila aluminiowego gr. 1 mm oraz plexi. Całość polakierowana natryskowo. Podświetlenie to sprawdzone modułuły ledowe na diodzie 5050.

Czytaj dalej

Efektowne neony dla Centrum Wielokulturowego na warszawskiej Pradze
04.01.2015
Na zlecenie Centrum Wielokulturowego wykonaliśmy wielobarwny neon. Są to litery 3D wykonane z aluminium lakierowanego proszkowo których oświetlenie stanowi rura neonowa.
Reklamy świetlne tego typu stanowią rzadkość więc tym bardziej jest nam miło, że przyczyniliśmy się do stworzenia liter w tej już prawie zapomnianej technologii.

Czytaj dalej

Kolejne litery podświetlane dla Lilou
13.12.2014
Kolejna udana realizacja dla Lilou. Na ul. Mokotowskiej w Warszawie zainstalowaliśmy litery świetlne 3D w technologi Led oraz kaseton dwustronny z grafiką wykonaną z plexi gr. 15 mm. Reklamy tworzą bardzo efektowną całość i doskonale komponują się z architekturą oraz klimatem miejsca.

Czytaj dalej

Podświetlane diodami Led litery wys. 150 cm dla Leds ON
29.11.2014
Litery świetlne 3D to bardzo efektowna reklama, czego przykładem jest wyprodukowane przez naszą frimę logo firmy Leds ON. Połączenie specjalnej folii translucentnej z odpowiednio dobranymi diodami Led dało wspaniały efekt świetlny. Litery wykonane zostały w technologii aluminowej z zastosowaniem systemu Elkamet.

Czytaj dalej

Efektowne litery podświetlane diodami Led dla salonu Lilou w Łodzi
23.11.2014
Na zlecenie firmy Lilou wykonaliśmy efektowne reklamy świetlne dla salonu mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Litery podświetlone zostały specjalnymi diodami Led dającymi punktowe światło.

Czytaj dalej

Litery podświeltane dla salonu Lilou w Katowicach
23.11.2014
Reklama świetlna dla Sealed Air
24.09.2014
Na zlecenie firmy Sealed Air wykonaliśmy dwa komplety efektownych reklam świetlnych składających się z napisów 3D. Litery wykonane zostały z profila aluminiowego który polakierowany został metodą natryskową. Front to płyta plexi w kolorze opalu wyklejona folią translucentną co przekłada się na  wspaniały efekt po podświetleniu diodami Led.
Efekt przejścia tonalnego na podświetlanym logo uzyskaliśmy poprzez wydruk metodą UV.


Czytaj dalej

Litery świetlne dla Kakadu do CH WIleńska
24.09.2014
Nasza kolejna realizacja dla sieci Kakadu. Tym razem wykonaliśmy podświetlane litery 3D. Główny napis wykonany jest z aluminium a dolny ze styroduru. Całość osadzona na ramie ze stali nierdzewnej.

Czytaj dalej

Litery oraz kasetony podświetlane dla Laf Laf
24.09.2014
Na zlecenie firmy Laf Laf wykonaliśmy reklamy świetlne które stały się ozdobą lokalu przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. W skład zlecenia weszły podświeltane litery 3D wykonane na bazie profila gr. 1 mm oraz kasetony aluminiowe z wyfrezowaną grafiką. Całość mocno oświetlona modułami Led.

Czytaj dalej

Kasetony świetlne dla firmy AB Wood z Irlandii
24.09.2014
Dla firmy AB Wood mającej swoję siedzibę w Irlandii wykonaliśmy modułową reklamę swietlną o bardzo efektownym wyglądzie.
Zlecenie nie było łatwe, jednak nasi fachowcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania czego efekt widoczny jest na zdjęciach.

Czytaj dalej

Kolejne kasetony z plexi dla Superpolisy
24.09.2014
Na zlecenie firmy Superpolisa wykonaliśmy kolejne kasetony podświetlane zbudowane z plexi. Podświetlenie to wysokiej jakości moduły Led.
Efektowny wygląd jest zasługą odpowiednio dobranej folii translucentnej oraz płyty plexi o wysokim stopniu rozpraszania światła.

Czytaj dalej

  Aktualności:  1 - 50  z  127Na stronie:  20  50  100Strony:  1  2  3  >>  
Skontaktuj się z nami!

  Obsługujemy całą Polskę. Wyślij zapytanie lub umów się na wizytę przedstawiciela. Otrzymasz bezpłatną wycenę.

Ad Technika
Aleja Józefa Piłsudskiego nr 267
05-270 Marki k. Warszawy


zapytania@adtechnika.pl

 tel.  22 299 00 36
kom.  504 603 700
 
tel. (22) 299 00 36, kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl