• polski
  • english
kontakt: tel. (22) 299 00 36 | kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl
Wydruki i oklejanie witryn

Do jednych z najskuteczniejszych materiałów reklamowych nadal należą te ściśle związane z poligrafią wielkoformatową - mogą to być plakaty, siatki, bilboardy, a także grafiki umieszczane bezpośrednio na szybach. To one przykuwają wzrok odbiorców, wpadają w pamięć oraz zachęcają do skorzystania z usług bądź do dokonania zakupów. Dlatego to również wydruki wielkoformatowe stały się częścią oferty naszej warszawskiej firmy.

Jednym z naszych flagowych rozwiązań jest oklejanie witryn sklepowych według przesłanego przez naszych Klientów projektu bądź też przygotowanego przez nas, na podstawie dostarczonych grafik (obejmujących np. logo firmy, slogan oraz dodatkowe zdobienia). Wyklejanie witryn może również stać się doskonałym sposobem na przedstawienie najważniejszych produktów z Państwa oferty bądź tych znajdujących się obecnie na promocji. Tego rodzaju rozwiązanie można także umieścić na karoserii samochodu, aby poruszając się po mieście pojazd mógł promować Państwa markę.

Jeżeli jeszcze nie czują się Państwo przekonani do takich wydruków, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi realizacjami.

Skontaktuj się z nami!

  Obsługujemy całą Polskę. Wyślij zapytanie lub umów się na wizytę przedstawiciela. Otrzymasz bezpłatną wycenę.

Ad Technika
Aleja Józefa Piłsudskiego nr 267
05-270 Marki k. Warszawy


zapytania@adtechnika.pl

 tel.  22 299 00 36
kom.  504 603 700
 
tel. (22) 299 00 36, kom. 504 603 700 | zapytania@adtechnika.pl